شما اینجا هستید   |

    اخبار : بیمه تکمیلی هنرمندان هرمزگان تا شهریورماه تمدید شد

به گزارش خبرنگارهروتا :مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اعلام کردبیمه تکمیلی هنرمندان استان با توجه به شیوع بیماری کرونا تا شهریورماه تمدید شد.

رضا کمالی زرکانی افزود :اقدام های فرهنگ و ارشاد اسلامی در مقابله‌ با شیوع بیماری کرونا گفت:از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تمام بخش های فرهنگ و هنر در آگاه سازی سطوح مختلف جامعه پای کار آمدند و صدها برنامه مختلف همچون(جشنخونه، تئاتر روم، پویش کتابخوانی مجازی، ساخت هشدارهای گرافیکی و تیزرهای کوتاه و…) از جمله این موارد بود.
وی افزود:از دیگر اقدامات مهم شناسایی بنگاه های فرهنگی، هنری و سینمایی و هنرمندان آسیب دیده از بیماری کرونا بودکه جهت حمایت های لازم به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد:با پیگیری های صورت گرفته بیمه تکمیلی هنرمندان استان تا شهریورماه تمدید شد و حق بیمه سه ماهه اول تامین اجتماعی هنرمندان از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت شد و همچنین لیستی از هنرمندان آسیب دیده از کرونا جهت کمک بلاعوض به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.
کمالی زرکانی در ادامه بیان کرد: با توجه به تعطیلی اماکن فرهنگی و هنری استان، اجاره بهای فرهنگسراها و سالنهای اجرای برنامه طی این ایام بخشیده شد.

به اشتراک بگذارید : | | |